• Wpisów: 210
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 10:18
  • Licznik odwiedzin: 31 990 / 2952 dni
 
rooxankaa
 
Potrzebowałam dużo czasu na to żeby dojść do siebie. To nie jest tak, że zostawiłam tylko Was. Zostawiłam wszystkich. Odcięłam się od znajomych, przyjaciół i wszystkich życzliwych mi ludzi. Nikt nie wiedział co się stało, nie chciałam nikomu o tym mówić, bo się po prostu wstydziłam.Chociaż to nie z mojej winy się stało, to było mi wstyd... Na początku udawałam przed wszystkimi, że jest wszystko w porządku. A nie było. Od początku sierpnia. To moje długie zwolnienie było spowodowane m.in. stresem. Słono zapłaciłam za tą całą sytuację. Dokładnie 30 września pojawiło się światełko w tunelu... Pojawiło się i jest do dziś. Pewnie się domyślacie co to za światełko ;) Nie chcę tutaj pisać jak jest cudownie i wspaniale. Bo jest. Ale właśnie się wstydzę i jest mi głupio. Bo tak samo pisałam wcześniej, było jak w bajce, tylko że bajka w pewnym momencie zamieniła się w koszmar, w który ja sama nie mogłam uwierzyć, a co dopiero inni. Weszłam drugi raz do tej samej rzeki, rok pływałam w niej idealnie, potem się utopiłam w jednej chwili. Jednak dokładnie dzisiaj, 20.12 mijają 2 miesiące odkąd znowu mam chęć do życia. Każda napotkana osoba mówi mi, że odżyłam, że bije ode mnie taki blask, że promienieję i widać jaka jestem szczęśliwa, nawet Mama mówi, że nigdy wcześniej mnie takiej nie widziała. Jeśli będziecie zainteresowane, to mogę przybliżyć coś niecoś ;)

*********************************************************************************

Wiem, że Mikołajki były już dawno temu, zaraz jest Gwiazdka, ale dostałam kosmetyczne prezenty, którymi chcę się z Wami podzielić :)
SDC12624 (1000 x 1104).jpg

Prezent od Mamusi :) Tzn. PRZEPRASZAM! Od Świętego Mikołaja oczywiście :D
Po 2 tygodniach stosowania mogę powiedzieć, że lepszego eyelinera nie miałam i podkład też spisuje się świetnie :) W końcu coś matuje moją buźkę! Całego dnia nie wytrzymuje, ale plus za to, że ściera się równomiernie i wygląda to bardzo naturalnie. Tusz jest średni, ale z bazą jak najbardziej ok :)
SDC12625 (1000 x 1578).jpg

Słodkości z pracy :) Paczuszka słodyczy od kolegów z pracy, a Mikołaj od dyrektora :)

*************************************************************************************************
Wczoraj wieczorem zmarła moja Ciocia :( O 18:00 rozmawiałyśmy z nią przez telefon, a o 19:30 zadzwonili, że umarła. Nie mam ochoty na żadne święta, na choinkę, na nic nie mam ochoty. Tak mi źle...

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego